Zobacz -Nasze wyroby dostarczamy na terenie całej Europy.

Lata doświadczeń i ciężkiej pracy pozwoliły zyskać bezcenny kapitał który ma dzisiaj stabilny fundament do prowadzenia spółki w jej aktualnym kształcie i rozwoju w oparciu o posiadaną wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Dzisiaj nasza firma to mała fabryka stolarki otworowej, z ogromnym potencjałem gospodarczym, ludzkim i intelektualnym. Bazując na tym co wypracowaliśmy od wielu lat stale się rozwijamy i dążymy do tego by nasze produkty były coraz lepsze jakościowo i bardziej zaawansowane technologicznie. Dzięki zadowoleniu naszych klientów stale zwiększamy sieć sprzedaży i nasze wyrobyprodukty trafiają do coraz szerszego grona odbiorców.

Aby uzyskać dobrze zachowane skrzydła okienne, najlepiej myć okna plastikowe co najmniej dwa razy w roku. Najlepszą metodą czyszczenia okien jest zastosowanie środka do czyszczenia szkła i ściereczki z mikrofibry. Możesz również dowiedzieć się, jak myć i konserwować okna plastikowe . Zła pogoda często może zagrażać bezpieczeństwu domu, rozluźniając okna i grożąc ich złamaniem.  Rosnące zainteresowanie naszymi produktami pozwala nam się nieustannie rozwijać i dzięki funduszom własnym oraz otrzymywanych ze środków unijnych inwestujemy w inne metody i rozwiązania pozwalające polepszyć jakość produkowanych produktów oraz przyspieszyć proces technologiczny i ograniczyć czynnik ludzkiego błędu oraz niebezpieczeństwo pracy przy maszynach obrabiających suche drewno. Jednym z najlepszych sposobów ogrzania domu przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi jest zainstalowanie potrójnego oszklenia. Wśród licznych zalet podwójnego oszklenia, dom jest bardziej oszczędny, obniża rachunki za energię i pomaga chronić dom przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.  Odkryj pełną gamę okien balkonowych, które sprzedajemy tutaj i znajdź idealne okna z podwójnymi szybami dla Twojej nieruchomości.

Staramy sie obsługiwać klienta kompleksowo oferując zarówno montaż stolarki jak również transport. Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Kanady i nie tylko.