Na życzenie wykonujemy okna w dowolnych rozmiarach- Dowiedz się!

Szyby połączone termoizolacyjne o niskim współczynniku K=1,0 W/m2K zapewniają wysoką izolację termiczną – oszczędność ciepła podczas ogrzewania pomieszczeń zimą i niską temperaturę w czasie upałów latem. Dodatkowymi plusami są elastyczne uszczelki akrylowe oraz okapnik z wkładką termoizolacyjną i dodatkowy okapnik nadszybowy. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to zastąpienie podwójnego oszklenia poczwórnymi szybami natychmiast zwiększy komfort Twojego domu. Pomieszczenia będą się szybciej grzać po podłączeniu ogrzewania, a chłodne przeciągi, które trafiały do krawędzi przestarzałych okien, powinny już należeć do przeszłości. 

System otwierania i zamykania nowoczesnych drewnianych okien w ramkach może być trudny do pokonania. Jest to szczególnie ważne, jeśli komponenty nie zostały dobrze zabezpieczone i uległy zniekształceniu w czasie pracy.

Na zamówienie wykonujemy okna w dowolnych wymiarach oraz kolorach, z drewna dębowego i egzotycznego wyposażonymi w takie technologie jak mikrowentylacja, klamka z kluczykiem, okucie, itp. Do wykonywanych okien szczególnie przy renowacji obiektów zabytkowych montujemy aluminiowe listwy – są to elementy ozdobne. Oferujemy także szprosy ozdobne wewnątrz-szybowe, naklejane lub konstrukcyjne.