Od przeszło 8 lat dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów – Dowiedz się!

Polska spółka z 30-letnim doświadczeniem w produkcji okien oraz wyłazów dachowych. Od przeszło 6 lat dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów. Wierzymy, iż przekłada się ona na jakość i komfort Państwa życia. Jesteśmy firmą rodzinną, która z biegiem lat nie traci zapału do tworzenia nowości. Doskonale wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo najbliższych, dlatego nieustannie pragniemy go strzec. Dostarczamy okna do wielu krajów Europy. Nieprzerwanie inwestujemy w wyposażenie i unowocześnianie parków maszynowych, by móc dostarczać do Twojego domu produkty bezpieczne, komfortowe oraz trwałe. Podstawowym założeniem tego programu było założenie własnego laboratorium badawczego, unowocześnienie parku maszynowego i wdrożenie innowacyjnej konstrukcji stolarki metalowej. Dzięki wdrożonemu procesowi restrukturyzacji jeseśmy drugim polskim producentem okien dachowych produkującym wyroby na najwyższym światowym poziomie. Aktualnie zakład posiada 25000 m2 hal produkcyjnych a plany 

rozwojowe zakładają dalszą rozbudowę iinwestycje w celu wdrażania nowych technologii. W 2010r. do oferty zostały wdrożone nowe lepsze okna dachowe w drewnie. Cała grupa najbardziej popularnych okien obrotowych z plastiku z wyższym parametrem energooszczędności dla całego okna bez konieczności stosowania dodatkowych bloków termicznych.

Kontrast między kurtyną a dekoracją był w obecnych latach sposobem na wnętrza, ale w ostatnim roku na scenie aranżacji wnętrz dominują pasujące odbitki. Najnowsze trendy widzą te same wydruki zdobiące ściany, miękkie meble i zasłony dla spójnego wykończenia wnętrza.

To nie tylko zabiegi okienne oraz dekoracje są  istotnymi elementami aby stworzyć modny wygląd pokoju. W ubiegłym roku coraz więcej kobiet dopasowwywała swoje zasłony pod kolor ścian.