W jaki sposób dbać o okna od czasu ich zakupu? Sprawdź

Informacje te powinny być zamknięta w karcie gwarancyjnej, w zasadach użytkowania okien. Usunięcie folii ochronnej z okien po czasie maksymalnym może stać się niezwykle pracochłonne, również okna narażone są na przebarwienia w wyniku kontaktu PCV z folią ochronną.

Na etap prac wykończeniowych okna powinno się zabezpieczać szczelnie folią. Trzeba je też chronić przed zabrudzeniami pianą montażową, klejami, farbami itp., a elementy okucia dodatkowo przed nadmiernym zapyleniem.

Z oknami bardziej ekonomicznymi niż kiedykolwiek wyszliśmy na rynek oferując je klientom. Klienci są zadowoleni. Przyjrzymy się bliżej temu, co sprawia, że okna z podwójnymi szybami są energooszczędne. Zastąpienie starych, poręcznych oraz brzydkich okien nowymi ramkami i szybami może być znacznie korzystne dla Twojej nieruchomości. Nowe okna poprawiają energooszczędność i ocieplenie, a Twój dom będzie praktyczniejszym i stylowym miejscem. Aby ułatwić Ci wybrać idealne okna do Twojego mieszkania, przygotowaliśmy książkę o zakupie okien w 2019 roku.

Wydajność energetyczna jest bardzo istotnym czynnikiem przy zakupie nowych okien. Instalacja energooszczędnych okien jest to dobrym sposobem na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie lokalu i sprawienie, aby dom był nieco bardziej dobry dla środowiska.