Nie jest łatwo obliczyć koszt nowych okien dla swojego mieszkania ponieważ istnieje wiele elementów, które przyczyniają się do ostatecznego kosztu. Elementy takie jak wielkość, wymagana ilość okien, model i jakość, wszystkie odgrywają znaczącą kwestię w określeniu ile zapłacisz za każde okno. Zaplanuj bezpłatną kalkulację wymiany stolarki otworowej w twoim budynku. Przeprowadzenie dokładnej kontroli swoich okien powie Ci czy wystarczy wymienić szkło w swoim oknie czy konieczne jest całe urządzenie.

Jeśli ramki są nadal solidne możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy wymieniając na nową taflę oszklenia.

Jeśli twoje ramy gniją a  tafla szkła jest popękana czy w środkowej części okna występuje skraplanie będziesz musiał wymiany całych okien. Pełna wymiana okien może być znacznym wydatkiem, ale jest toż inwestycja, która zwiększy wartość odsprzedaży domu oraz zapewni inne cenne korzyści takie jak oszczędność energii i większy komfort w pomieszczeniach.

 Nasz team wyspecjalizowanych ekspertów okiennych jest dumny ze swojej działalności i zawsze utrzymuje najwyższe standardy obsługi klientów. Po zakończeniu pracy możesz spodziewać się profesjonalnych procedur instalacji i mycia, abyś mógł od razu przystąpić do codziennych czynności. Przetestujemy Twoje nowe okna, aby zagwarantować właściwe działanie. Objaśnimy Ci warunki gwarancji jeśli masz jakieś wątpliwości.