Jeśli chodzi o naprawy okien możliwości sąduże. Oprócz możliwości wyboru koloru , modelu i wykończenia ramki , która najlepiej pasuje do Twojego rodzaju nieruchomości, masz ogromy wybór opcji szyb i akcesoriów. Już teraz dostępność może sprawić, że proces kupowania stolarki okiennej stanie się niełatwym zadaniem. Każdy gust, preferencje i finanse różnią się. Pytanie brzmi – który styl okna jest odpowiedni dla ciebie?

Czy powinieneś trzymać się tradycji?

Standardowe okna skrzynkowe mają tendencję otwieralności na zewnątrz. Jest kilka powodów, dla których był to ulubiony kierunek od wielu lat. Aby uzyskać więcej porad dotyczących bezpieczeństwa okien, przeczytaj nasz artykuł po podstawowych zabezpieczeniach stolarki otworowej.

Dlaczego okna otwierane do wewnątrz działają

Otwierane okna mają często współczesne wykończenie oraz czystszy wygląd, który uzupełnia estetykę nowoczesnych właściwości. Po otwarciu okien ten współczesny design jest dodatkowo spotęgowany, ponieważ ukryty otwór wentylacyjny w oknie utrzymuje wszystkie zawiasy i inne elementy wyposażenia schowane w oknie poza zasięgiem oczu.