Przeciwdziałanie problemów, które czasem powodują awarię okien drewnianych, powinno być ważną częścią planu konserwacji gospodarstwa domowego. Ale jakie kroki można podjąć, jeśli okna plastikowe przeszły punkt naprawy oraz wymagają kolejnej konserwacji. Okna z PCV oferują o dużo lepszą alternatywę niż myśli wiele osób. Nasze okna z plastiku zapewniają wysokiej jakości wykończenie w dużo wzorach. Wybierz z okien długich, przesuwnych okien skrzynkowych i uchyl, aby uzyskać pożądany wygląd.

Nasza gama okien dostępna jest również w wybranych kolorach. Oprócz białych i różowych ramek, ci, którzy pragną drewna bez wad, znajdą ukojenie w swoich palisandrowych i dawnych wykończeniach z drewna dębowego. Możesz przejrzeć tylko niektóre z własnych udanych aktualizacji, odwiedzając naszą Galerię okien .

Odnowa okien z aluminium do PCV jest ulepszona oraz prosta dzięki naszemu zespołowi. Współpracujemy z {wami|Tobą] od samego początku, zabierając Cię od konsultacji, ankiety i wyboru projektu okna do planowania, instalacji i pielęgnacji. Dla deweloperów, architektów i projektantów nasze spotkania łącznikowe gwarantują pełną komunikację w całym procesie, utrzymując klientów, mieszkańców, kontrahentów oraz innych członków łańcucha dostaw w ścisłej pętli.