Wysoki potencjał wzrostu rynku drzwi plastikowych na świecie. Wskazując preferencje konsumentów na obszarach miejskich i najnowsze trendy w sektorze wyposażenia wnętrz, coraz więcej przedsiębiorców znajduje się w branży nowoczesnych rozwiązań okiennych. „To prawda, że miasta mają większy potencjał ze względu na dużą siłę nabywczą mieszkańców, ich zamiłowanie do nowych technologii. Jesteśmy pewni sukcesu w tych miejscach, kontynuując nasz skuteczny marketing. Wraz z rozwojem budownictwa, sektor nowatorskich okien ma wielki potencjał w branży. Jest to doskonała okazja dla firm do wejścia  produkcję PVC lub rozwiązania organiczne.

Szanse rozwoju rynku  – cele firm – duzi gracze. Rozmowy o wielkości nowoczesnego rynku okien, wskazują na przestrzeń dla czterech dużych przedsiębiorstw w tym sektorze. Jednak szansa w tym sektorze byłaby synergiczna dla przedsiębiorców, którzy już są w branży stolarki okiennej. Duża liczba przedsiębiorców chętnie inwestuje w projekty o bardzo dużym potencjale rynkowym.

Dużo innych przedsiębiorstw, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, rozwinęło skrzydła w całym kraju, skupiając się na klientach o nowoczesnym guście. Działają na rynku poprzez franchising i dystrybucję.