Dbamy o każdy szczegół i sugestie obecnych- Zobacz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów postanowiliśmy wprowadzić do własnej oferty stolarkę okienną. Oferujemy okna wykonane z drewna, aluminium i PCV. Wszystkie materiały użyte do produkcji okien są najwyższej jakości, dzięki czemu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu stolarkę produkowaną w oparciu o profile okienne lidera rynku zajmującą się produkcją kształtowników z wysokoudarowego PCV. Okna z tworzywa sztucznego wykazują się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji termicznej spełniając najbardziej rygorystyczne normy domu pasywnego pozwalające zaoszczędzić na kosztach ogrzewania a tym samym przyczynić się do aktywnej ochrony środowiska naturalnego. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii do produkcji profili bez wykorzystania plastyfikatorów i kadmu mamy gwarancje że otrzymujemy produkt obojętny dla zdrowia oraz środowiska.

Już od wielu lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji . To nasza duma – pozwalała na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a również na całkowitą automatyzację produkcji.

Oferujemy dużą gamę możliwości dla naszych podwójnych szyb, oprócz standardowych jasnych białych szyb z potrójnymi szybami. Nasze okna z pojedynczymi szybami PCV są również dostępne w jednostronnych i wielostronnych okleinach metalo podobnych oraz w różnych kolorach. Kolejną dużą zaletą naszych okien jest ich niezwykła stabilność koloru, nawet po kilku latach korzystania nasze okna wyróżniają się między innymi tym, że zachowują swój odcień. Okna z potrójnymi szybami charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością statyczną i termiczną dzięki uszczelce i konstrukcji dużo komorowej. Uszczelka ma 90% odzysku pamięci i zatrzymuje swój kształt rok po roku, co oznacza, że jakość uszczelki w twoim oknie nie jest niebezpieczna i zapewnia najlepszą akustyczną i termiczną wydajność. Wielokomorowa budowa naszych okien PCV została rozplanowana w celu poprawy wytrzymałości, właściwości termicznych oraz akustycznych poprzez usunięcie przenoszenia ciepła i dźwięku przez  ramę.