Sprawdź – Atuty naszej firmy, to co czyni ją najlepszą.

 Nasza firma ciesząca się sprzedażą i montażem okien, drzwi i bram oraz elementów z nimi związanych takich jak: rolety, moskitiery, parapety, napędy, klamki, szyldy, wkładki. Naszą specjalnością są wyroby z drewna. Posiadamy szeroki asortyment drzwi, okien i ościeżnic, ale często wykonujemy je na własne zamówienia klientów. Naszymi zaletami są – oprócz dużego wyboru wzorów – szybkie czasy realizacji. W naszej ofercie znajdą Państwo w korzystnych cenach produkty największych polskich firm produkujących drzwi. Korzystając z własnych usług uzyskują Państwo kompleksowe usługi doradztwa, pomiaru, montażu a także prac dodatkowych – jeżeli takie są konieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do naszej oferty wprowadzamy wykończenia w szkle laminowanym, lacobel, lustra oraz szkło piaskowane – szczegóły w salonie sprzedaży.

Czas realizacji okien aluminiowych wynosi siedem tygodni od czasu podpisania zamówienia. W tym czasie aluminiowe okna wykonane na zamówienie są zbudowane z szerokich warstw aluminium, przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nowe ramy okienne są kolejno malowane natryskowo paroma warstwami podkładu oraz mikroporowatymi farbami w szczelnych kabinach. Nasze oszczędne podwójne szyby są produkowane przy użyciu najnowszej technologii w szklanych i dystansowych jednostkach, co umożliwia odbijanie ciepła generowanego z wnętrza domu z powrotem do pomieszczeń, ale także zatrzymywanie ciepła przez ciepło słońca, maksymalizując w ten sposób działanie termiczne okien.  Ekonomiczne i oszczędne właściwości przyczyniające się nie tylko do obniżki kosztów ogrzewania, ale także do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza i przyczyniają się do postępowania warstwy ozonowej.