Dowiedz się! – Oferujemy najlepszej jakości produkty.

Nasza firma od wielu lat pomaga Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie najwyższej jakości okien, drzwi oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży, montażu oraz serwisu znanych producentów – jednej z ważnych polskich spółek produkcyjnych, lidera w naszej branży, z którą prowadzimy długoletnią współpracę. Na każdy sprzedany produkt bądź usługę dajemy wieloletnią gwarancję, dzięki czemu mają Państwo pewność najwyższej jakości. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego oferujemy:

– Najwyższą Jakość Produktów,

– Najwyższą Jakość Usług Montażu,

– Najwyższą Jakość Serwisu,

– Najdłuższą Gwarancję.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą szczegółową ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu lub skorzystania z opcji „Zamówienia darmowej wyceny” – nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa, przedstawi pełną ofertę, pomoże dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie i przedstawi najlepszą cenę, za najwyższą jakość. To rozwiązania dedykowane szczególnie dla domów energooszczędnych. Doskonałe właściwości izolacyjne, spełniające wymagania ciepłego montażu okien nawet w domach pasywnych.

W tym czasie realizujemy konstrukcję szyby gotowej do montażu. Wszystkie witraże, które dostarczamy i instalujemy, są wykonane przy użyciu najlepszych wzorów, kolorów i szkła teksturowanego. Zwykle jest to okres trwający cztery tygodnie, dlatego szkło jest gotowe do zamontowania, gdy ramy są gotowe. W naszym salonie dostarczamy i montujemy stylowe potrójne oszklenie typu PCV, które nada Twojemu domowi temperament i kształtuje atmosferę wnętrza. Nasza nowa generacja okien z potrójnymi szybami pozostaje praktyczne i zachowuje ładny wygląd bez potrzeby kosztownej konserwacji. Nowe produkty i technologie użyte do produkowania naszych okien pozwalają na dobrą izolację dźwiękową i cieplną, zrównoważoną wydajność, łatwą konserwację i komfort.