Instalacja okien we własnym zakresie – Zalety takiego rozwiązania:

? Doświadczeni instalatorzy gwarantują bezpieczeństwo :Praca z dużymi oknami stanowi wielkie zagrożenie {dla zdrowia. Jeśli nie pracujesz w budownictwie, możesz nie wiedzieć, jak właściwie obchodzić się z tymi typami szklanych konstrukcji lub montować je, by nie zniszczyły się z upływem czasu. 

? Bezpieczna usługa: podczas korzystania z profesjonalnej grupy w oknach i drzwiach, otrzymujesz naszą gwarancję serwisową. Odpowiadamy się za pracą naszych techników, co jest dla Ciebie dodatkową gwarancją. 

? Zabezpieczenie gwarancji producenta: Czy kupujesz okna znanej marki, twoje okno ma gwarancję producenta. Jeśli przeczytasz tekst drobnym drukiem, zauważysz, że gwarancja może stawać się nieważna, jeśli będzie zainstalowana przez właściciela domu. Dlatego też, gdyby coś poszło nie tak z twoim oknem podczas okresu gwarancji, byłbyś odpowiedzialny. 

? 10-letnia gwarancja na pracę: w oknach i drzwiach Comfort oferujemy gwarancję na zmiany w Twoim oknie! 

Jeśli wybierałeś już stolarki okiennej wiesz już, że nie jest to łatwe

Możesz łatwo zostać przytłoczonym przez wszystkie dostępne opcje. Podczas przeglądania modeli jeden model, który prawdopodobnie widziałeś wielokrotnie, jest potrójnie oszklony. Jeśli nie masz pewności, co to oznacza, powinieneś zbadać zalety potrójnego oszklenia przed podjęciem decyzji.