Kolory okien – Zalety różno kolorowych okien. Odważne kolory nadają stylu w dekoracji domu w ogóle, a okna nie są wyjątkiem. Nowoczesne kolory z czystymi liniami nadają mieszkaniu niemal industrialny wygląd. Jeśli jednak podoba Wam się coś więcej kolorowego, upewnij się, że jest toż odcień, który sprawia, że będzie się odznaczał w Twoim sąsiedztwie. 

Trendy okien na 2018/2017/2019 rok – Co polecają dystrybutorzy – Porady ekspertów. Niezależnie z tego, czy planujesz rozległy remont mieszkania, czy po prostu chcesz sprawić, by Twoje mieszkanie stał się nieco bardziej energooszczędny, instalacja nowych okien PCV może mieć sens w wielu sytuacjach. Gdy dokonujesz tak wielkiej inwestycji, chcesz mieć pewność, że uzyskasz jak największą wartość swoje pieniądze. Oprócz tego chcesz zachować swoje nowe okna na dużo lat.

Efektywność energetyczna

Ten trend jest ważnym i pragmatycznym zagadnieniem, które trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze okien. Ponieważ okna stają się bardziej energooszczędne, a konsumenci są bardziej wykształceni w zakresie korzyści finansowych i środowiskowych wynikających z tego rodzaju okien, szybko stoją się mniejszym trendem i standardem.